Kto (čo) sa skrýva za Profitom365?

Za Profitom365 sa skrýva nielen kopec roboty, ale hlavne ľudí. Cez manažérov, marketérov, developerov až po analytikov, testerov a zákaznícky support. Dnes ti predstavíme tím, ktorý stojí za vývojom a propagáciou skvelého online nástroja pre podnikanie.

V tíme Profitu pracuje 18 ľudí. Naša firma vznikla už v roku 1994, kedy začala vyvíjať účtovné softvéry. S online prostredím nástroja sme však prišli v roku 2011 a odvtedy sa z neho stal online nástroj plne rešpektujúci potreby podnikateľov. Z účtovného softvéru sa stala biznisová pomôcka na nezaplatenie.

Všetkých 18 ľudí ti na tejto A4 nepredstavíme. To by si nás ťažko dočítal do konca. :) Náš výber sme zúžili na piatich (šiestich) vyvolených, ktorí Profit riadia a posúvajú vpred.

#Juraj Lichner

FullSizeRender (5)

Naším najvyšším manažérom (CEO) je Juraj Lichner, ktorý má na starosti stratégiu a vzťahy s obchodnými partnermi.

Poteší sa, keď má okolo seba pozitívnych, vytrvalých a veľkorysých ľudí. Okrem svojej profesie miluje hudbu, zábavu, cestovanie, jachting. V zime by ste ho určite našli na lyžovačke v horách a v lete na turistike.

#Peter Zimerman

MatlonFoto_130426_DSC9406 (1)

Naším finančným riaditeľom (Chief Financial Officer) je Peťo Zimerman, ktorý pripravuje finančné plány, komunikuje s investormi a vyjednáva podmienky s dodávateľmi. Podľa jeho slov „sa vďaka vynikajúcej partii do práce teší, aj keď to býva niekedy boj.“

Po pracovnej dobe môžeš Peťa zastihnúť v kuchyni alebo dobrej reštaurácii. Rád varí a vychutnáva si jedlo. Kvalitný 400 g steak pripravený na lávovom kameni s pohárom dobrého vína mu urobí život krajším. Venuje sa aj spoznávaniu zaujímavých miest na Slovensku a v Európe, rodine a čítaniu kníh.

#Lukáš Malík

FullSizeRender (4)

Technické zázemie softvéru má v rukách Lukáš. Je jedným z tých, ktorí prišli s ideou založiť Profit365.

Okrem toho, že je seriálovým maniakom a venuje sa športu (najmä hokeju), má pletky s jedným ďalším členom nášho tímu. Toto rodinné rozuzlenie však nájdeš až na konci. :)

#Tomáš Malík

Určite nesmieme vynechať Tomáša Malíka, ktorý je jedným zo zakladateľov spoločnosti. Tomáš je naším hlavným metodikom.

Rád si vypočuje akýkoľvek žáner dobrej hudby (dobrej znamená okrem disco a Senzusu), ide na koncert alebo si zašportuje.

#Happy

Posledným čriepkom v tíme, ktorý ti predstavíme, je stvorenie, ktoré je s nami už od svojho detstva. :)

Ako by sme ti ho priblížili…Je to proste fešák, za ktorým sa každá žena obzrie. Má rád jedlo, ktoré pred ním nikto neustráži na stole, vychádzky v slnečnom počasí a svojich kolegov – keď ho škrabkajú, masírujú, hladkajú, kŕmia…(Nie je náročný).

FullSizeRender (7)

A čo robí Happy vo voľnom čase? Potajomky sa vkráda do kancelárie, pozoruje okolitú situáciu (občas otvára dvere našim klientom) a dozerá na minimálne množstvo zásob v zásuvkách. :) No hlavne je najlepším „antistresákom“, aký vôbec existuje. Ak si spomínaš na to, že sme písali o Lukášových pletkách s ďalším členom nášho tímu, tak ide práve o Happyho. Happy je jeho verným psíkom alebo, naopak, Lukáš jeho verným majiteľom. :)